Nábytok

Logo Brik

Slovenská značka BRIK je na trhu od roku 1993. Výroba je situovaná v Kremnici. Značka BRIK ponúka moderné a kvalitné produkty pre dlhodobú spokojnosť klientov, a to pri zachovaní funkcionality a nadčasového dizajnu. Kladie dôraz na precízne remeselné spracovanie a detaily.

Vo fotogalériách máte možnosť vidieť základnú ponuku produktov. Každý produkt je jedinečný a vyrába sa podľa vašich požiadaviek na mieru (rozmer, prevedenie, povrchová úprava, …)

Konferenčné stolíky


Konferenčné stolíky


Stoličky


Toaletné stolíky


Nočné stolíky


Komody a vitríny


Stenové systémy


Knižnice


MATERIÁLY


Nábytok sa vyrába z bukového, dubového a orechového masívu, z bukovej, dubovej a orechovej dýhy na veľkoplošnom materiáli. Drevina buk a dub sa upravuje morením a získava sa 22 našich originálnych odtieňov. Drevina orech sa nemorí. Predné plochy môžu byť upravené i farebným emailom. Konečná povrchová úprava sa realizuje odolnými polyuretánovými alebo akrylátovými lakmi.

FARBY


Pre výber farebného odtieňa používame vzorkovník farieb RAL.
Je celosvetove uznávaným štandardom pre stupnicu farebných odtieňov, ktorý sa používa predovšetkým v priemyselnej výrobe interiérových či exteriérových náterových hmôt a v stavebníctve ako takom. Jeho zmyslom je v prvom rade možnosť získať vždy presne rovnaký odtieň farby.

DÝHY