Sedačky na mieru

Máte konkrétnu predstavu o sedačke a nikde neviete nájsť takú, ktorá by sa jej aspoň podobala? Ukážte nám obrázok inšpirácie, naskicujte alebo nám povedzte, čo máte v hlave a my na základe vašej predstavy vytvoríme návrh, podľa ktorého sedačku vyrobíme. Sedačky na mieru sme vytvorili pre mnohých zákazníkov, prezrite si našu prácu na fotografiách nižšie.

Aký je proces výroby sedačky na mieru?

1. Vaša predstava

Prineste nám obrázok alebo skicu vašej predstavy spolu s rozmermi sedačky aj miestnosti, kde bude stáť.

2. Nezáväzná odborná konzultácia zadarmo

Spoločne si sadneme a pozrieme sa na váš nápad. Porozprávame sa o možnostiach realizácie a prejdeme si všetky dôležité detaily (mechanizmy, poťahový materiál, nožičky, tvar opierok, atď.). Na základe tejto konzultácie vám pripravíme cenovú ponuku.

3. Realizačný výkres s kvótami

Po odsúhlasení ceny vypracujeme detailný technický výkres, ktorý bude slúžiť ako predloha pre stolárov a čalúnnikov. Ešte predtým, ako sa pustíme do výroby, si s vami výkres prejdeme a zapracujeme prípadné pripomienky.

4. Výroba

Výroba vašej sedačky na mieru potrvá 5-8 týždňov v závislosti od náročnosti návrhu.

5. Plánovanie dodania a montáž u vás doma

Keď bude sedačka hotová, spoločne sa dohodneme na termíne dodania a montáže u vás doma tak, aby vám to vyhovovalo.

6. Overenie spokojnosti zákazníka

Spätná väzba je pre nás nesmierne dôležitá – len tak dokážeme poskytovať kvalitné služby. Po pár týždňoch si preto overíme, či je všetko v poriadku a či vám vaša sedačka na mieru slúži podľa predstáv.


Fotografie od zákazníkov
Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. Aby ste si lepšie vytvorili predstavu o našej práci, prezrite si fotografie od našich zákazníkov. Ak by ste mali akékoľvek otázky k jednotlivým realizáciám, neváhajte nás kontaktovať.

Fotky od zákazníkov

Fotografie z našej predajne
Prezrite si fotografie z našej predajne v Bratislave alebo nás príďte navštíviť osobne. Ponúkame veľké množstvo rôznych modelov sedačiek, ktoré vám vieme prispôsobiť na mieru. Tešíme sa na vás!

Fotky z našej predajne

KONTAKTNÝ FORMULÁR

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Váš telefón (povinné)
  [intl_tel* your-phone]

  Predmet

  Vaša správa (povinné)

  Súhlasím so spracúvaním osobných údajov uvedených v tomto formulári na účely kontaktovania ma spoločnosťou UNIVERSE SK s.r.o. a vyhlasujem, že som si vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.