O spoločnosti

Spoločnosť  LUNAsedačky bola založená v roku 2010. Naše produkty vyrábajú domáce spoločnosti s 25-ročnou tradíciou vo výrobe čalúneného nábytku na mieru. Hlavným cieľom je ponúkať originálne čalúnnické riešenia na mieru, ktoré sú veľmi atraktívne, estetické, praktické, vysoko kvalitné a zodpovedajú aktuálnym dizajnovým trendom. Ponúkame širokú škálu modelov ručne vyrobených kvalifikovanými pracovníkmi s veľkým dôrazom na detail a koncové spracovanie. LUNAsedačky vynikajú svojou flexibilitou, všestrannosťou a schopnosťou poskytnúť rýchlu reakciu na zákaznícke požiadavky.

Našou prioritou je vyhovieť zákazníkovi pri výbere čalúneného nábytku do posledného detailu. Každý kto sa rozhodne pre kúpu sedačky, postele, kresla, leňošky, lavice, stoličky, alebo iných solitérov, si môže určiť vlastný rozmer, komfort sedenia, typ a farbu poťahu, nožičky, konečné spracovanie… – presne podľa Vašich predstáv.

O kvalite sa dá hovoriť len vtedy, keď sa remeselne vypracovaný produkt stretne so zodpovedným prístupom k našim zákazníkom.
Majitelia spoločnosti LUNA sedačky.

POSLANIE


Poslaním LUNAsedačiek je prispôsobiť každý produkt potrebám a snom našich klientov. Komfort a krása sú hodnoty, okolo ktorých sa každý prvok v našom sortimente točí. Každá sedačka, posteľ, kreslo, stolička … vyniká svojim štýlom, čo je výsledkom buď súčasného moderného dizajnu alebo funkčne prevzaté z tradičného štýlu.

Okrem produktu kladieme dôraz na služby. Odborné poradenstvo a ústretovosť v jednaní nášho tímu buduje dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi. Taktiež logistika, záručný a pozáručný servis je vždy k spokojnosti nášho zákazníka.

VÍZIA


– ponúkať produkty, ktoré sú veľmi atraktívne, praktické a vysoko kvalitné
– neustále zlepšovanie služieb poskytovaných zákazníkom
– nadviazanie a budovanie partnerských vzťahov s odbornou verejnosťou – ako architekti a interiérový dizajnéri…

HODNOTY


– kvalita
– dôraz na detaily a koncové spracovanie
– vývoj a dizajn
– flexibilita
– profesionálny prístup
– zákaznícky servis