POSTEĽNÝ TEXTIL

Logo spoločnosti Softissimo.

Pod slovenskou značkou SOFTISSIMO navrhujeme a vyrábame textilné produkty na mieru do interiérov: spálne, obývačky, detské izby… Harmónia citlivo spracovanej tradície s modernou kreativitou, kvalita, dôraz na detail, design, to všetko sú prvky charakterizujúce značku SOFTISSIMO.

Vo fotogalériách máte možnosť vidieť výber z ponuky produktov. Každý produkt je jedinečný a vyrába sa podľa vašich požiadaviek na mieru (rozmer, prevedenie, výber poťahov, …)

Paplóny 2v1


Paplón a obliečka v jednom… Obliečka našitá na paplóne s hypoalergénnou výplňou rôznej hrejivosti. Možnosť vytvorenia efektu chladivej a hrejivej strany, čím je zabezpečený maximálny komfort počas spánku len jednoduchým pretočením prikrývky. Zlepšenie kvality spánku je docielené tým, že sa Vám paplón neposúva v obliečke a zároveň sa dokonale prispôsobí siluete ležiacej osoby. Výplň vyhovuje najvyšším hygienickým a termoizolačným požiadavkám. Možnosť voľby materiálov, farieb, hrejivosti i veľkosti. Vytvorte si jedinečný paplón, ktorý bude vyhovovať práve Vám!

Obliečky na paplóny


.softissimo Vám ponúka luxusné obliečky šité kusovo na mieru práve pre Vás. Pod pojmom luxus Vám poskytneme elegantný design, vysokú kvalitu materiálov a perfektné remeselné spracovanie. Obliečky .softissimo šijeme na Slovensku z látok vyrobených v EU v kvalite Kráľovský bavlnený satén a damašek. Použité materiály Vám zaručia dlhú životnosť a ľahkú údržbu (práčka, sušička, bez žehlenia, zipsové uzávery).

Obliečky na vankúše


.softissimo Vám ponúka luxusné obliečky šité kusovo na mieru práve pre Vás. Radi Vám ušijeme obliečky na ortopedické vankúše alebo atypické tvary a veľkosti. Obliečky na vankúše šijeme s lemom pre noblesnejší vzhľad alebo jednoduchšie bez lemu. Pod pojmom luxus Vám poskytneme elegantný design, vysokú kvalitu materiálov a perfektné remeselné spracovanie. Obliečky .softissimo šijeme na Slovensku z látok vyrobených v EU v kvalite Kráľovský bavlnený satén a damašek. Použité materiály Vám zaručia dlhú životnosť a ľahkú údržbu (práčka, sušička, bez žehlenia, zipsové uzávery).

Prehozy


Luxusné prehozy .softissimo dodajú Vašej spálni eleganciu a upravený vzhľad. Jedinečnosť výroby spočíva v trojvrstvovom prevedení kde obe vonkajšie strany prispôsobíte farebným potrebám Vašej spálne, pričom každá strana môže byť odlišná. Vnútorná vrstva zabezpečí dokonalý tvar a prešitie všetkých vrstiev odolnosť pri používaní a údržbe. Možnosť ušitia atypických rozmerov.

Viacúčelové valce


Viacúčelové relaxačné valce Vám skvele poslúžia pri polohovaní v posteli. Tým, že sú pevné i mäkké zároveň Vám pomôžu pri bolestiach končatín alebo chrbtice pri polohe na lôžku. Sú vyhľadávané pre tehotné ženy, seniorov alebo deti. Ďalšou funkciou je umiestnenie pozdĺž postele, aby sa prekryla medzera medzi posteľou a stenou. Možnosť rôznych farebných a materiálových variant Vám umožní doladiť si celkový vzhľad interiéru. Z hľadiska použitia máte možnosť voľby viacerých veľkostí. Jednoduché a praktické pranie v práčke.

Plachty


Ponúkame Vám plachty vhodné na leto z chladivého bavlneného saténu. Máte možnosť zvoliť si z Kráľovského saténu jednofarebného v príjemných farbách, ktoré sa hodia k rôznym vzorom alebo z Bavlneného saténu vo vzore Vašich obliečok alebo paplónov. Oba typy bavlneného saténu výborne absorbujú pot a zabezpečujú príjemný pocit počas spánku. V zime Vás okamžite zahrejú mäkučké plachty z plyšu. Všetky druhy plachiet vyrábame na vysoké matrace (do poznámky môžete uviesť presnú výšku) na gumičku s možnosťou prania v práčke a sušenia v sušičke. Na požiadanie vyrobíme i atypické veľkosti.

Obojstranné deky


Naše deky Vás zohrejú, ich materiál Vás príjemne pohladí. Vyberte si vlastnú kombináciu materiálov v rôznych farebných prevedeniach (bavlnený satén-plyš, plyš-plyš).

MATERIÁLY


Máte možnosť si vybrať poťahové látky zo širokej ponuky. Presvedčte sa o tom sami na našej predajni. V ponuke máme prírodné materiály zo 100% bavlny (kráľovský satén, bavlnený satén, damašek) v kombinácii s plyšom (100% polyester).