Nábytok Drewmax

Drewmax je rodinná firma so sídlom v Białke (v blízkosti mesta Maków Podhalanski), založená v roku 2006. Na výrobu nábytku používajú lokálne, kvalitné masívne drevo. Vytváraním nových kolekcií sa skúsený tím dizajnérov usiluje uspokojiť potreby a sny svojich zákazníkov, pričom sa stará o vysokú kvalitu nábytku a zohľadňuje súčasné trendy. Úspech, ktorý majú na trhu, je spôsobený najmä vysokou kvalitou predaného nábytku, ktorý vyrábajú len z masívneho dreva.
Pre dokončenie nábytku používajú ekologicky certifikované výrobky.  V našej ponuke nájdete nábytok značky Drewmax z borovice, dubu a buku. 

Kolekcia Retro sa vyznačuje moderným štýlom s vintage notou, vďaka ktorej upúta pozornosť od prahu. Zbierka odkazuje na zlatý vek veľkej francúzskej buržoázie a na štýl, ktorý sa dodnes veľmi oceňuje aj v moderných interiéroch. Charakteristické pre túto kolekciu budú charakteristické čiary, reprezentatívny charakter a bohatosť detailov. Pri navrhovaní nábytku z kolekcie Retro sme k nim pridali moderný nádych a vzdali sa prehnaných dekorácií pre nadčasový minimalizmus. Svojej kráse a elegancii bez námahy vďačia surovine, z ktorej pochádzajú. Je to masívne dubové drevo, jeho viditeľné zrno a teplé sfarbenie, ktoré zvyšuje estetickú hodnotu celej kolekcie. Na charakteristické vysoké nohy boli nasadené masívne pevné látky, ktoré im dávali ľahkosť. Krásne dubové čelá sú zdobené jemnými brúsenými drevenými držadlami, ktoré odkazujú na módne moderné trendy. Dlhoročné skúsenosti spoločnosti Drewmax nás tiež naučili, aká dôležitá je funkčnosť nášho nábytku. Preto sme pri navrhovaní retro kolekcie dbali na to, aby to bolo nielen krásne, ale aj praktické. Vytvorili sme nábytok, ktorý nielen zdobí interiér, ale tiež pomáha prakticky využívať priestor. V priestranných zásuvkách a skrinkách sa dajú umiestniť domáce drobnosti a na zobrazenie rodinných fotografií a suvenírov sa použijú krásne dubové dosky. Kolekcia Retro ponúka krásny a funkčný nábytok, ktorý je možné ľubovoľne kombinovať a vytvoriť si vlastné jedinečné kompozície.

Kolekcia Modern je dôkazom toho, že správne navrhnutý nábytok vydrží test neustále sa meniacich trendov v dizajne interiéru. So zameraním na rovnováhu medzi módnym, moderným minimalizmom a teplom a klasikou prírodného dreva sme vytvorili kolekciu, ktorej hlavnou výhodou je nadčasovosť. Jednoduché tvary, minimalistický dizajn a prírodné bukové drevo, z ktorého bol nábytok vyrobený, vám umožňujú zariadiť interiéry, ktoré nestratia svoj šarm s meniacou sa módou. Dlhoročné skúsenosti spoločnosti Drewmax nás tiež naučili, aká dôležitá je funkčnosť nášho nábytku. Preto sme pri navrhovaní modernej kolekcie dbali na to, aby bola nielen krásna, ale aj praktická. Vytvorili sme priestranné skrinky a zásuvky vybavené jemnými, rezanými do drevených kľučiek, ktoré vytvárajú systém otvárania a zatvárania charakteristický pre moderné trendy. Celok je doplnený presklenými oknami, ktoré umožňujú zobraziť rodinné suveníry alebo fotografie. Kolekcia Modern ponúka funkčný nábytok, ktorý môžete ľubovoľne kombinovať a vytvoriť si vlastné jedinečné kompozície.

Kolekcia nábytku Classic je vyrobená z masívneho dubového dreva. Charakterizuje ju jednoduchosť konštrukcie , minimalizmus výstavby a bezúchytkový dizajn, ktorý Vám vytvorí útulný priestor vo Vašom dome. Charakteristická kresba prírodného dreva zahreje domáce prostredie a dodá mu nadčasový charakter. Výhodou kolekcie Classic je ich funkčnosť. Veľké zásuvky a skrinky vybavené tichým uzatváracím systémom, obsahujú dostatok úložného priestoru pre Vašu domácnosť. Kolekcia Classic je unikátnou kombináciou modernosti a elegancie, ktorá je ideálna pre usporiadanie štýlových a trendových interiérov.

Kolekcia Metal je alternatívou klasického a tradičného nábytku. Kombinuje teplo z prírodného dreva, s kovom. Vďaka tejto kombinácii vznikol nábytok v modernom, priemyselnom štýle. Minimalistické, jednoduché v podobe stolov a konferenčných stolíkov, ako aj geometrické tvary komôd a skríň vytvoria v interiéri jedinečný moderný štýl. Masívne dubové drevo prehreje interiér a kovové prvky mu dodávajú jedinečný charakter.

Kolekcia nábytku z borovice je ideálnou voľbou pre tých, ktorí obľubujú tradičný vzhľad nábytku. Všetky modely sú vyrobené z prírodného, masívneho borovicového dreva, takže budú zotrvajú vo vašej domácnosti mnoho rokov. Charakteristická kresba prírodného dreva dodáva svoj štýl. V kolekcii nájdete nielen nábytok, ako sú postele, nočné skrine, skrine, zásuvkové skrine, stoly, regály, stoličky, televízne skrine, ale aj celý rad domácich doplnkov: zrkadlá, vešiaky, hračky pre deti, a drevené príslušenstvo. Kombináciou jednotlivých prvkov kolekcie vytvoríte útulný a moderný domov.

Posteľ z masívneho dreva prehreje Váš interiér a dodá jedinečný charakter každej spálni. Vyberte si z našej širokej ponuky masívnych dubových alebo bukových postelí. Pri vybraných modeloch postelí je možnosť dokúpenia praktického úložného priestoru s vyklápacím roštom.